آرمانگر شبکه‌ای برای بخش حرفه‌ای زندگی شما است. می‌توانید یک صفحه پروفایل حاوی اطلاعات شغلی و حرفه‌ای خود داشته باشید .مهارت‌ها و تجربیات خود را به نمایش بگذارید. از مهارت‌ها و تجربیات کاری دیگران اطلاع پیدا کنید. با سیستم "همکلاسی یاب" ، همکلاسی‌ها و هم دانشگاهی‌های خود را بیابید و با آن‌ها در ارتباط باشید. می‌توانید با همکاران یا افرادی که شغلی مشابه شما دارند ارتباط برقرار کنید. می‌توانید اطلاعات پروفایل خود را در یک قالب استاندارد، به صورت یک فایل رزومه دریافت کنید. می‌توانید صفحه خود را به حالت عمومی قرار دهید و به موتورهای جستجو امکان دسترسی به پروفایل خود را دهید تا درصورتی که شخصی نام شما را در موتورهای جستجو، جستجو نمود به صفحه پروفایل شما در آرمانگر هدایت شود.

آرمانگر درواقع معرف شما در فضای اینترنتی خواهد بود. در دنیای کسب و کار امروز کارفرمایان، علاوه بر رزومه کاغذی، برای آشنایی و شناخت بیشتر شخصیت، ممکن است نام کارجو را در اینترنت جستجو کنند. با داشتن یک پروفایل/رزومه آنلاین حرفه‌ای در آرمانگر یک قدم جلوتر خواهید بود و از قبل پیشبینی های لازم را انجام داده اید. می بایست در دنیایی اینترنتی هم به صورت حرفه‌ای خود را معرفی کنید. مسلما صفحه اینستاگرام وجهه مناسبی را به محیط کاری القاع نخواهد کرد. بنابراین داشتن یک صفحه رزومه اینترنتی به عنوان یک پروفایل حرفه‌ای بسیار حرکتی حرفه‌ای در نگاه کارفرمایان محسوب خواهد شد.

رزومه(Résumé) یک کلمه فرانسویست و معنای لغوی آن خلاصه است. شاید با عبارت سی وی نیز برخورد کرده باشید، CV مخفف Curriculum vitae یک کلمه لاتین، به معنی خلاصه مسیر زندگی است که در بریتانیا، شمال آمریکا و بخش هایی از اروپا به جای کلمه رزومه استفاده می شود.
رزومه درواقع یک سند رسمی یک تا دو صفحه ایی است که کارجویان جهت معرفی خود برای موقعیت‌های شغلی ارسال می کنند و لیستی از تجربیات کاری، تحصیلات و مهارت‌های خود را در آن به نمایش می گذارند.
رزومه برای ارائه ی یک خلاصه دقیق، از شرایط تحصیلی متقاضی برای یک کار خاص طراحی شده است. این معمولا به معنای ارائه تصویر کامل نیست.
رزومه در واقع اولین برخورد کارجو با کارفرمای خود می باشد.

رزومه ساز آنلاین با توجه به الگوریتمی که طراحی شده، تمام نکات مورد نیازی که می بایست در یک رزومه حرفه‌ای باشد را قدم به قدم از شما می‌گیرد و در نهایت تمام این اطلاعات را در قالب یک رزومه استاندارد برای شما آماده می‌کند. شما تنها کافیست پاسخ چند سوال ساده را بدهید و در نهایت رزومه خود را دانلود کنید و به اشتراک بگذارید.

رزومه ساز آنلاین آرمانگر توسط تیمی حرفه‌ای برای راحتی شما طراحی شده است و شما را برای ساختن یک رزومه استاندارد هدایت می‌کند. شما به صورت کاملا رایگان می‌توانید صاحب یک رزومه استاندارد شوید و متناسب با شغل مورد نظر خود بهترین رزومه را طراحی کنید. آرمانگر با داشتن قالب رزومه‌های مختلف، متناسب با هر شغل، شما را برای رسیدن به شغل رویاییتان راهنمایی می‌کند.
نکته: توجه داشته باشید که تمام اطلاعاتی که در پروفایل خود قرار می‌دهید درواقع اطلاعات رزومه شما خواهد بود.
نکته 2: چنانچه برای پروفایل خود عکسی قرار ندهید، رزومه شما به صورت قالب‌های بدون عکس دانلود خواهد شد.

آرمانگر یک فضای حرفه‌ای برای کاربران ایرانی است که احترام به حریم شخصی کاربران را یکی از اولویت‌های خود قرار داده است. اطلاعات تماس شما توسط سایرین قابل دیدن نیست و تنظیمات متنوعی برای حفظ حریم شخصی شما در آرمانگر وجود دارد. می‌توانید تمام شرایط و قوانین سایت را در صفحه‌های مربوط خود مطالعه کنید.

با توجه به سیستم راحت آرمانگر برای ساختن رزومه، شما تنها با پاسخ به چند سوال ساده می‌توانید رزومه استاندارد خود را حتی در کمتر از 2 دقیقه بسازید.
همه چیز در آرمانگر برای سادگی و راحتی شما طراحی شده است.
برای مثال: برای پیدا کردن نام دانشگاه خود، با وارد کردن یک کلمه کلیدی مانند "شهر" دانشگاه خود، آن را در لیست دانشگاه‌ها پیدا کنید.

بعد از ساختن پروفایل در آرمانگر، یک رزومه حرفه‌ای برای خود در دنیای اینترنتی تعریف کرده‌اید و از این پس به راحتی برای هر آگهی شغلی می‌توانید با یک کلیک رزومه خود را ارسال نمایید.
از دیگر مزیت های رزومه ساز آرمانگر، راحتی در تغییر دادن اطلاعات است. شما بدون اینکه نگران تغییر در ظاهر رزومه خود شوید، می‌توانید به راحتی تغییرات دلخواه خود اعمال نمایید و سیستم خودکار آرمانگر آن را به صورت یک رزومه جدید برای شما آماده خواهد کرد.

شما صاحب یک رزومه آنلاین حرفه‌ای خواهید شد.
می‌توانید از "سیستم همکلاسی یاب " جهت پیدا کردن همکلاسی‌ها و هم دوره‌ای‌های خود استفاده کنید.
دامنه‌ایی از روابط حرفه‌ایی برای خود تشکیل دهید.
نکته: این مورد را به خاطر داشته باشید که اکثر موقعیت‌های شغلی قبل از اینکه به مرحله آگهی برسد توسط آشنایان و اطرافیان اطلاع رسانی می‌شوند.
پس یک رزومه حرفه‌ای برای خود بسازید.
در ضمینه کاری خود شبکه سازی کنید.
و شغل مورد نظر خود را بدست آورید.
به زودی امکانات جدیدی جهت پیدا کردن شغل رویایی به آرمانگر اضافه خواهد شد.

آرمانگر شبکه‌ای است که برای معرفی حرفه‌ای کاربران طراحی شده و هدف اصلی آن ایجاد فضایی حرفه‌ایی برای کاربران است.
بنابر این چه شبکه‌ایی بهتر از آرمانگر که کاملا هدف اصلی آن معرفی افراد در حرفه‌های مختف است؟

شما در آرمانگر یک رزومه آنلاین و حرفه‌ای برای خود ایجاد می کنید.
می‌توانید مطمئن باشید که در یک فضای حرفه‌ای اولین قدم را برداشته‌اید.
سپس با گسترش دامنه ارتباطی خود و امکانات متنوع آرمانگر حتما به شغل مورد نظر خود خواهید رسید.

لطفا صفحه قوانین و مقررات آرمانگر را حتما مطالعه بفرمایید تا از میزان امنیت این شبکه حرفه‌ای اطمینان کامل بدست آورید.
این نکته را در نظر داشته باشید که اطلاعات تماس شما به هیج عنوان برای کاربران دیگر قابل مشاهده نخواهد بود.

با توجه به اینکه چه حالتی را برای وضعیت نمایش پروفایل خود در نظر گرفته‌اید (خصوصی، داخل شبکه، عمومی)، اطلاعات شما برای دیگران قابل مشاهده خواهد بود.
نکته: صرف نظر از اینکه چه حالتی برای نمایش اطلاعات در نظر گرفته‌اید، اطلاعات تماس شما (شماره تماس، ایمیل و...) به هیچ عنوان برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.

خصوصی (Private) : تنها خودتان امکان مشاهده صفحه خود را خواهید داشت.
داخل شبکه (Contacts) : تنها کسانی که در شبکه حرفه‌ای آرمانگر عضو هستند می‌توانند صفحه شما را مشاهده نمایند.
عمومی (Public) : صفحه شما به صورت عمومی در اینترنت و موتورهای جستجو مانند گوگل (بدون نمایش اطلاعات تماس و اطلاعات خصوصی) نمایش داده خواهد شد. این صفحه مرجعی خواهد بود برای نمایش توانایی‌ها و سوابق شما در اینترنت.

وضعیت نمایش پروفایل خود را به صورت عمومی گذاشته باشید. در صورت جستجو نام شما، صفحه پروفایل شما در آرمانگر در لیست جستجوی گوگل می آید.
نکته: در حالت عمومی (Public) نیز اطلاعات تماس شما (شماره تماس، ایمیل و...) نمایش داده نخواهد شد.

تیم آرمانگر در تلاش است تا یک فضای کاملا حرفه‌ای و امن را برای کاربران ایرانی جهت به اشتراک گذاشتن اطلاعات حرفه‌ای خود ایجاد نماید.
لذا هدف اصلی ما، کمک به تمام افرادی است که به دنبال کار می‌گردند و همچنین تمام کارفرمایانی که به دنبال افراد متخصص هستند، می‌باشد.
کاملا قبول می‌کنیم که امکان پیشرفت و بهتر شدن را داریم و کاملا مشتاقانه به دنبال نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما خواهیم بود. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید.