برای شغلی که می خواهید، بهترین رزومه را انتخاب کنید!

آرمانگر مکانی مناسب برای ساختن یک رزومه حرفه ای و استاندارد به صورت کاملا رایگان است. از مزایای ایجاد رزومه در آرمانگر، می توانید به راحتی در هر جا که باشید:
1) به رزومه خود دسترسی داشته باشید،
2) آن را به روز رسانی کنید،
3) در قالب های مختلف دانلود کنید،
4) مهم تر از همه یک رزومه با استانداردهای استخدام خواهید داشت،
از رزومه ساز آنلاین و رایگان ما استفاده کنید و در کمتر از دو دقیقه بهترین رزومه را به صورت آنلاین برای خود ایجاد کنید. برای استخدام نیاز به یک رزومه حرفه ای دارید. رزومه شما اولین برخوردتان با کارفرماست، پس آن را جدی بگیرید. این را در نظر داشته باشید، رزومه ای که به صورت حرفه ای نوشته شده باشه، تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت و یک رزومه حرفه ای می تواند شما را در فرایند استخدام جلو بی اندازد.

رزومه تو همین حالا بساز. کامل کن. دانلود کن.

پروفایل حرفه ای بساز!

فقط کافیست در سایت ثبت نام کرده و در عرض چند دقیقه یک پروفایل حرفه ای برای معرفی خود داشته باشید.

کلیک کنید

اطلاعات رزومه را کامل کن!

سیستم حرفه ای آرمانگر شما را برای ساختن یک رزومه استاندارد راهنمایی می کند.

کلیک کنید

رزومه تو را دانلود کن!

پس از اتمام حداقل 50% اطلاعات، رزومه خود را در قالب رزومه استاندارد، به صورت فایل PDF دانلود کنید.

کلیک کنید

توجه! چنانچه برای پروفایل خود عکسی انتخاب نکنید، تمام قالب های رزومه بدون عکس برای شما ایجاد می شوند.
چه اطلاعاتی را در رزومه خود بیاوریم؟ اگر شما دارای سوابق زیادی هستید، اما نمی دانید چه اطلاعاتی را به چه صورت در رزومه خود قرار دهید. رزومه ساز آنلاین آرمانگر شما را در مسیر ساختن یک رزومه استاندارد و حرفه ایی راهنمایی خواهد کرد. اینکه تمام اطلاعات خود را از بدو تولد در رزومه بیاورید کاملا غلط است. شما باید به عنوان یک حرفه ای بدانید چه اطلاعاتی را به چه صورت و چگونه در رزومه خود درج کنید.
رزومه غیر استاندارد ارسال نکنید! (هرچند سوابق کاری عالی داشته باشید) متاستفانه شما به اولین ارتباط خود با کارفرما اهمیت نداده و حرفه ای برخورد نکردید. در میان انبوهی از رزومه ها، رزومه ای انتخاب خواهد شد که به صورت حرفه ای و مخصوص آن شغل طراحی شده باشد. یک رزومه استاندارد و حرفه ای همیشه برای استخدام می درخشد
اگر دارای سوابق کاری زیادی نیستید، چگونه رزومه بسازید؟ رزومه استخدامی حرفه ای یعنی، تمایل شما برای حرفه ای شدن. شاید در حال حاضر تجارب کاری زیادی نداشته باشید، اما زمانیکه برای رزومه خود از قالب استاندارد رزومه استفاده کرده اید این یعنی از ابتدا قدم هایتان را حرفه ای برداشته اید. شما با رزومه ساز آنلاین و رایگان آرمانگر به راحتی می توانید تمام اطلاعاتی که می بایست در یک رزومه حرفه ای باشد را در یک قالب کاملا استاندارد برای شغل مورد نظر خود ارائه دهید.