رزومه ساز آسان آرمانگر

ساده و حرفه‌ای در کمتر از ۱۰ دقیقه

خروجی استاندارد و قابل پرینت PDF

کنترل رزومه در دست شماست

رنگ بندی

می‌تونی رنگ بندی رزومه رو انتخاب کنی

تنظیمات عکس

می‌تونی رزومه‌ت رو با و یا بدون عکس دانلود کنی

تنظیمات قلم

می‌تونی فونت رزومه‌ت رو انتخاب کنی

شخصی سازی

می‌تونی بخش‌های مختلفی که می‌خواهی در رزومه نمایش داده شود را انتخاب کنی

تنظیمات رزومه

نمونه رزومه‌های حرفه‌ای در رشته‌های مختلف

ویژگی‌های منحصربه فرد رزومه ساز آرمانگر

صفحه کارجو

آرمانگر یک شبکه اجتماعی در حوزه کسب و کار است. با ثبت نام در آرمانگر شما عضو بزرگترین شبکه اجتماعی کسب و کار ایران می‌شوید. ارتباطات خودتون رو گسترش می‌دید در نتیجه شانس شما برای یافتن شرایط کاری بهتر افزایش می‌یابد

ارتباطات

با ثبت‌نام در آرمانگر، می‌توانید با دوستان و کاربرانی که در حوزه فعالیت کاری شما هستند در ارتباط باشید. ارتباطات بیشتر موجب افزایش شانس شما برای یافتن شرایط کاری بهتر می‌شود.

صفحه شرکت

شرکت‌های بسیار زیادی در آرمانگر به دنبال استخدام نیروی متخصص می‌گردند. هر شرکتی یک صفحه پروفایل دارد. شما با عضویت در آرمانگر، هم شانس خود برای استخدام را افزایش می‌دهید، هم با شرکت‌های مختلف و حوزه کاری آن‌ها بیشتر آشنا می‌شوید.

اپلیکیشن اندروید

با اپلیکیشن اندروید آرمانگر، می‌توانید تمام مراحل ساخت، ویرایش و دانلود رزومه خودتون رو بر روی گوشی موبایل به راحتی انجام دهید. همچنین این اپلیکیشن، دسترسی آسان شما به دنیای حرفه‌ای آرمانگر را مهیا می‌سازد.

چرا رزومه ساز آرمانگر را انتخاب کنم؟

برای استخدام نیاز به یک رزومه حرفه‌ای دارید. رزومه شما اولین برخوردتان با کارفرماست، پس آن را جدی بگیرید. این را در نظر داشته باشید، رزومه‌ای که به صورت حرفه‌ای نوشته شده باشد، تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت و یک رزومه حرفه‌ای می تواند شما را در فرایند استخدام جلو بی اندازد.

چه اطلاعاتی را در رزومه خود بیاوریم؟

اگر شما دارای سوابق زیادی هستید، اما نمی دانید چه اطلاعاتی را به چه صورت در رزومه خود قرار دهید. رزومه ساز آنلاین آرمانگر شما را در مسیر ساختن یک رزومه استاندارد و حرفه‌ایی راهنمایی خواهد کرد. اینکه تمام اطلاعات خود را از بدو تولد در رزومه بیاورید کاملا غلط است. شما باید به عنوان یک حرفه‌ای بدانید چه اطلاعاتی را به چه صورت و چگونه در رزومه خود درج کنید.

رزومه غیر استاندارد ارسال نکنید!

(هرچند سوابق کاری عالی داشته باشید) متاسفانه شما به اولین ارتباط خود با کارفرما اهمیت نداده و حرفه‌ای برخورد نکردید. در میان انبوهی از رزومه ها، رزومه‌ای انتخاب خواهد شد که به صورت حرفه‌ای و مخصوص آن شغل طراحی شده باشد. یک رزومه استاندارد و حرفه‌ای همیشه برای استخدام می درخشد.

اگر دارای سوابق کاری زیادی نیستید، چگونه رزومه بسازید؟

رزومه استخدامی حرفه‌ای یعنی، تمایل شما برای حرفه‌ای شدن. شاید در حال حاضر تجارب کاری زیادی نداشته باشید، اما زمانیکه برای رزومه خود از قالب استاندارد رزومه استفاده کرده‌اید این یعنی از ابتدا قدم‌هایتان را حرفه‌ای برداشته‌اید. شما با رزومه ساز آنلاین و رایگان آرمانگر به راحتی می‌توانید تمام اطلاعاتی که می‌بایست در یک رزومه حرفه‌ای باشد را در یک قالب کاملا استاندارد برای شغل مورد نظر خود ارائه دهید.

به سادگی رزومه حرفه‌ای بساز

1

ثبت نام کن

فقط کافیست در سایت ثبت نام کرده و در عرض چند دقیقه یک پروفایل حرفه‌ای برای معرفی خود داشته باشید.

2

تکمیل کن

سیستم حرفه‌ای آرمانگر شما را برای ساختن یک رزومه استاندارد راهنمایی می‌کند.

3

دانلود کن

پس از اتمام حداقل 50% اطلاعات، رزومه خود را در قالب رزومه استاندارد، به صورت فایل PDF دانلود کنید.