سیامک خرم

سیامک خرم

کاردانی مکانیک تاسیسات

۴۹ارتباط ۳مهارت
چهارمحال و بختیاری | شهرکرد
مدیر عامل
گروه تاسیسات پردیس
کاردانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
تحصیلات
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۳ - ۱۳۹۴
کاردانی مهندسی مکانیک تاسیسات
تجارب کاری
۱۳۹۰ اکنون
مدیر عامل
گروه تاسیسات پردیس
۱۳۸۸ - ۱۳۹۶
مدیر عامل
تاسیسات پردیس
تاسیسات پردیس در سال1388 فعالیت خود را در زمینه طراحی واجرای پروژه های تاسیسات ساختمان اعم از آبرسانی، فاضلاب، گرمایش،آتش نشانی و موتور خانه مرکزی آغاز نمود. اهم فعالیتهای تاسیسات پردیس در دو حوزه ذیل متمرکز بوده است :
✅طراحی واجرای پروژه های تاسیسات ساختمان
✅فروش سیستم های گرمایشی و سرمایشی
⬅️در قسمت اجرای تاسیسات ساختمان و سیستم های گرمایش قرنیزی این مجموعه توانسته است با به کارگیری نیروی های متخصص مجاز و همچنین با استفاده از تجربیات ارزنده خود پروژه های موفق بسیاری را در صنعت تاسیسات ساختمان به اتمام برساند.
⬅از سال 1390 گروه تاسیسات پردیس در همین راستا با توجه به حساسیت بخش تاسیسات در پروژه ها و مشتریانی که به کیفیت اهمیت میدهند فروش سیستم های گرمایش و سرمایش را به مجموعه خود اضافه نمود که اقدامات موثر و مفیدی نیز در این راستا صورت گرفته است.
⬅️گروه تاسیسات پردیس همواره تلاش نموده است تا در ارائه خدمات، شان کارفرمایان و مشتریان خود را به بهترین و بالاترین شکل ممکن رعایت نماید انتخاب این مجموعه و حضور موفق خود در عرصه تاسیسات ساختمان پشتوانه محکمی در نیل به اهداف عالیه است.
۱۳۸۵ - ۱۳۹۰
سرپرست انبار تاسیسات
شرکت ساختمانی طاق کسری
۱۳۸۰ - ۱۳۸۵
سرپرست اجرایی
ماشین سازی اصفهان
پروژه‌ها
۱۳۹۵ - ۱۳۹۶
مدیر عامل در گروه تاسیسات پردیس
فروش و اجرای سیستم گرمایش قرنیزی
۱۳۹۵ - ۱۳۹۵
مدیر عامل در گروه تاسیسات پردیس
فروش و اجرای سیستم گرمایش قرنیزی
۱۳۹۵ - ۱۳۹۵
مدیر عامل در گروه تاسیسات پردیس
فروش و اجرای سیستم آب رسانی ، فاضلاب ، گرمایش و آتش نشانی
فروش و اجرای سیستم گرمایش قرنیزی
مدیر عامل در گروه تاسیسات پردیس
فروش و اجرای سیستم آب رسانی ، گرمایش و فاضلاب
پروژه‌ها
۱۳۹۱-۰۵
تاسیسات پردیس
رادیاتور شیشه ایی چیست؟
رادیاتور شیشه ای محصولی از تلفیق هنر، مهندسی، خلاقیت و یک سیستم گرمایشی متفاوت، زیبا و جذاب میباشد و توانسته است نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند.
رادیاتور شیشه ای نوعی سیستم های گرمایشی می باشد که به صورت یک تصویر شیشه ای بر روی دیوار منزل، محل کار و … نصب می شود و می تواند عمل گرمایشی را انجام دهد. رادیاتور شیشه ای دکورال در نگاه اول مانند یک قاب عکس بزرگ و زیبا بر روی دیوار شما خود نمایی می کند به صورتی که حتی به ذهن مخاطب خطور نمی کند که این قاب شکیل و زیبا سیستم گرمایشی نیز می باشد.
تصویر رادیاتور شیشه ای به انتخاب شماست. بدین معنی که در مرحله اول سفارش تصویر آن را شما انتخاب و برای ما ارسال می کنید و در نهایت بر اساس طرح مورد نظر شما که متناسب با دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کارتان است رادیاتور شیشه ای ساخته می شود. بنابراین هیچ محدودیتی در طرح های رادیاتور شیشه ای دکورال وجود ندارد. کافیست تصویر مورد نظر شما حداقل کیفیت لازم را داشته باشد. همچنین در وبسایت گروه تاسیسات پردیس آرشیوی از طرح های پیشنهادی برای رادیاتور شیشه ای وجود دارد که با مراجعه به آن و ارسال کد مدل می توانید سفارش خود را به کارشناسان فروش ما تکمیل نمائید.
با رادیاتور شیشه ای با تصاویر به روز و انتخابی خود گرم شوید.
۱۳۹۰-۰۵
تاسیسات پردیس
رادیاتور قرنیزی چیست؟
✅رادیاتور قرنیزی نسلی نو در صنعت تاسیسات میباشد که بطور هوشمندانه ای توانسته است با استفاده از اصول بکار رفته در رادیاتور، گرمایش از کف، فن کوئل و برخی دیگر از سیستمهای گرمایشی، در حالیکه بسیاری از معایب هر یک از این سیستمها را برطرف نموده است، مزایای آنها مانند سادگی رادیاتور و گرمادهی یکنواخت در گرمایش از کف و چندین مزیت دیگر را به طور یکجا فراهم آورد.
✅سیستم گرمایش قرنیزی سیستمی ساده و کارا میباشد که جایگزین قرنیزهای متداول بکار رفته در ساختمانها اعم از مسکونی و اداری و حتی تجاری شده و با ظاهر و ابعادی در حد قرنیز کاربری گرمایشی را نیز به قرنیز اضافه می نماید.
✅در رادیاتور قرنیزی آترین پوسته ای آلومینیومی شبیه به قرنیز تولید میگردد و با توجه به قابلیت شکل پذیری پوشش رنگ مقاومت و سختی آلومینیوم این امکان را بوجود می آورد که یک رادیاتور طولی در پشت این پوسته قرار گیرد.
✅جنس بکار رفته در رادیاتور قرنیزی آترین آلومینیوم سری ۶۰۶۳ میباشد که مطابق مشخصات آیین نامه ۳۶۰ سازمان ملی استاندارد ایران برای سیستمهای گرمایشی آلومینیومی الزامی شده است. این سری آلومینیوم دارای خصوصیت انتقال حرارات بالا بوده و ضمناً از مقاومت مناسب برای اینگونه تجهیزات گرمایشی برخوردار است.

سیامک خرم شرکت آترین
زبان ها
انگلیسی | متوسط
توانایی خواندن و نوشتن کلمات ساده
دوره های آموزشی
تعمیرات تخصصی پکیج دیواری
مدیر عامل در گروه تاسیسات پردیس
گواهینامه سیستمهای حرارت مرکزی
مدیر عامل در گروه تاسیسات پردیس
توضیحات
مجری و ارائه کننده رادیاتور قرنیزی و دکورال
مجری سیستم لوله کشی آب و فاضلاب
سیستم های گرمایش و سرمایش
فروش پکیج،رادیاتور،کولرگازی
پیمانکاری پروژه های گرمایش و سرمایش
مشاهده تصاویر پروژه های اجرا شده در وب سایت و کانال تلگرام
www.pardist.ir